Elegancja w odcieniach srebra – wyjątkowa propozycja na zimowe wesele

16-6-05

Salon Ślubnej Urody

Dominika Szporlendowska, SlubneZakupy.pl


Organizując ślub i wesele najwięcej czasu zajmuje wybór odpowiedniej sali weselnej, znalezienie wymarzonej sukni ślubnej oraz dogranie wszystkich szczegółów tak, by finalnie zachwycić siebie oraz gości. Bardzo ważne są także dekoracje stołu i sali weselnej, które powinny współgrać ze sobą i wzajemnie się uzupełniać.

Dobrym pomysłem jest wybór konkretnego motywu przewodniego lub jednolitej kolorystyki. Jakie dekoracje najlepiej sprawdzą się na zimowych ślubach?

Zima kojarzy się przede wszystkim z bielą i chłodnymi odcieniami, więc idealną propozycją będzie klasyczny odcień srebra. Prezentuje się bardzo elegancko, a dekoracje w kolorze srebra zyskają uznanie zarówno wśród zwolenników nowoczesnych, jak i tych bardzo tradycyjnych przyjęć weselnych. Srebrne dodatki wyglądają luksusowo i ekskluzywnie, a stół weselny w tym kolorze zachwyci zebranych przy nim gości. Ogromną zaletą jest także duża dostępność dekoracji w srebrnym odcieniu, rozpoczynając od dekoracji stołu, takich jak serwetki, świece, świeczniki, poprzez upominki dla gości, takie jak czekoladki ślubne ze srebrnym akcentem, pudełeczka zdobione satynową srebrną kokardką czy pudełka na ciasto, aż po eleganckie dekoracje sali weselnej…

…ciąg dalszy w najnowszym wydaniu Magazynu Ślubnego nr 6/2016 listopad/grudzień lub na stronach Magazynu Ślubnego ON-LINE – www.magazynslubny.pl/on-line. Polecamy!