Orient Express

16-6-03

Salon Ślubnej Urody

Anna Sokolnicka-Elzanowska, i-techne.pl

Kobiety na całym świecie kochają biżuterię ale ta miłość chyba najbardziej rozkwitła na Bliskim Wschodzie. Od tysięcy lat trwa tam ta fascynacja i dlatego warto czasem sięgnąć też do tej tradycji aby dodać wyjątkowości swojemu wyglądowi.

Bogactwo form i kolorów ale też wielkie wyczucie i delikatność cechuje biżuterię najbardziej znanych projektantów. Szczególnie rozpoznawalna w świecie mody jest biżuteria, którą tworzą Dori Csengeri i Alaya Bar.

To właśnie Dori odkryła dla świata metodę sutaszu. Tworzy niezwykłe kolekcje, które zadziwiają kompozycją i urodą. Jej biżuterię noszą kobiety na całym świecie – gwiazdy Hollywood na czerwonym dywanie ale też studentki na imprezy w Europie czy Azji. To biżuteria, która hipnotyzuje i zwraca uwagę. Jest idealna na większe okazje, bo zwraca przyciąga wzrok i podkreśla kobiecą naturę. W Polsce działa wiele naśladowczyń Dori ale oryginalne kompozycje i doskonałe wykonanie pierwowzoru nie ma sobie równych! Każdego roku powstają też kolekcje ślubne, w których znajdują się nie tylko kolczyki i naszyjniki ale rzadko u nas spotykane ozdoby do włosów. Wyjątkowość tych wzorów jest fascynująca. Jeżeli zależy Wam na oryginalności to odwiedźcie galerię Techne w Poznaniu, a pomożemy Wam wybrać coś z bogatej kolekcji Dori, co będzie pasowało do Waszej stylizacji.

Drugą projektantką, która z powodzeniem uwodzi kobiety na świecie, a od jakiegoś czasu także Polki jest Alaya Bar…

…ciąg dalszy w najnowszym wydaniu Magazynu Ślubnego nr 6/2016 listopad/grudzień lub na stronach Magazynu Ślubnego ON-LINE – www.magazynslubny.pl/on-line. Polecamy!