Pan Młody perfekcyjnie przygotowany do Dnia Ślubu

16-6-07

Poradnik Ślubny

Monika Chojnacka – Piekarek, Doradca wizerunku/stylistka, konsultantka ślubna, im4you.pl

Kiedy w Twojej głowie i sercu pojawia się myśl: ”Z tą ukochaną kobietą chcę spędzić resztę życia” – następstwem może być już tylko działanie…

Postaram się pomóc Panu Młodemu przygotować się do tego Wielkiego Dnia:

Świadek – bardzo ważna i bliska Tobie osoba – należy mieć do niej zaufanie i poczucie, że stanie na wysokości zadania. Zadba o obrączki, odbierze kwiaty lub prezenty od gości podczas składania życzeń, zaradzi na nagłe małe problemy – zdecyduj, kto to będzie na minimum 6 miesięcy przed uroczystością.

Strój – zostaniemy dłużej z tym wątkiem – to jak wygląda Pan Młody jest równie ważne jak wygląd Panny Młodej. Obserwując tendencję u mężczyzn można zauważyć, że nadal Panowie uważają, że przecież zakup garnituru i całej reszty nie zajmie dłużej niż pół godziny.
STOP to nie jest takie proste i szybkie, jeśli chcesz wyglądać perfekcyjnie i wszystkich zachwycić, a przy tym czuć się dobrze i komfortowo – zapewniam, że w dobrze dobranym garniturze można czuć się wyjątkowo. Wybierz się na zakupy minimum 2 miesiące przed ślubem, a na 3-4 dni przed uroczystością przymierz wszystko jeszcze raz i skompletuj w jednym miejscu – kiedy przyjdzie moment ubioru, to nie będzie niepotrzebnego stresu.

Najważniejszą kwestią jest odpowiedni rozmiar ubrania – nie za duży, nie za mały – idealny. Z praktyki zawodowej wiem, że aby dobrać odpowiedni rozmiar, krój, kolor potrzeba cierpliwości…

…ciąg dalszy w najnowszym wydaniu Magazynu Ślubnego nr 6/2016 listopad/grudzień lub na stronach Magazynu Ślubnego ON-LINE – www.magazynslubny.pl/on-line. Polecamy!