Profesjonalna usługa, jakość i wykonanie – na co należy zwrócić uwagę? – cz. 1

16-6-06

Poradnik Ślubny

Katarzyna Kałek-Dekert, Mistrz Wizażu, Instruktor praktycznej nauki zawodu. faceofart.pl


Sezon ślubny dobiegł końca. Czas wielki by szykować się do kolejnego. W artykule tym chciałam przypomnieć, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze profesjonalnej obsługi ślubnej, która będzie towarzyszyć nam w tym wyjątkowym dniu. Pierwszy krok Państwa Młodych to oczywiście wybór daty, potem restauracji lub sali weselnej, fotografowie, ekipa nagrywająca materiał wizualny, potem czas na suknie i garnitur, dodatki, florystka lub dekoratorka, no i pozostaje fryzjer i wizażysta… I o tych dokładnie specjalistach chciałam napisać!

Od czego należy zacząć?
1. Sprawdźmy, czy osoba, która nas interesuje, posiada swoją stronę internetową. Najlepiej www, jeśli nie, to chociaż fun page na Facebooku. Dlaczego ma to znaczenie? Ponieważ to nasza pierwsza wstępna selekcja i sprawdzenie umiejętności naszej potencjalnej fryzjerki/ wizażystki. O czym musimy pamiętać, korzystając z social medii? O tym, że ilość tzw. „like’ów” nie jest adekwatna do umiejętności danego artysty. Należy zdać sobie sprawę
z mechanizmów działania rynku. Nasza weryfikacja powinna opierać się głównie na rozsądku i naszej intuicji, a nie ilości podniesionych kciuków, które można „kupić”.

…ciąg dalszy w najnowszym wydaniu Magazynu Ślubnego nr 6/2016 listopad/grudzień lub na stronach Magazynu Ślubnego ON-LINE – www.magazynslubny.pl/on-line. Polecamy!