Relacja z największych Targów Ślubnych w Polsce!

Targi Slubne Poznan

Temat Numeru

17 stycznia 2016r. odbyły się

NAJWIĘKSZE TARGI ŚLUBNE W POLSCE

XII edycja Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej

Tysiące Narzeczonych, ich rodziców i znajomych oraz kilkuset wystawców reprezentujących wszystkie ślubne branże już po raz 12. spotkało się na Największych Targach Ślubnych w Polsce, inaugurując nowy sezon w branży ślubnej. Wszyscy mogli z bliska zobaczyć oszałamiające pokazy mody ślubnej, obejrzeć fantastyczne występy artystyczne oraz zdobyć wyjątkowe nagrody, w tym romantyczną wycieczkę do Rzymu!

W trzecią niedzielę stycznia 2016 r. tłum zakochanych planujących zawrzeć związek małżeński zmierzał w kierunku pawilonu 3 na terenie MTP, w którym odbywały się Targi Ślubne. Towarzyszyli im podekscytowani rodzice oraz znajomi pragnący pomóc w wyborze najlepszych ofert ślubnych oraz wygraniu wspaniałych nagród.

Oszałamiające nagrody
Program sceniczny, którego integralną część stanowi losowanie nagród, po raz kolejny prowadził znany i lubiany prezenter telewizyjny Tomasz Kammel. Tym razem towarzyszył mu wyjątkowy gość – topowa polska blogerka modowa Jessica Mercedes. Największym szczęśliwcom udało się wygrać nagrodę główną, którą jest ufundowana przez Organizatora niesamowita wycieczka do Rzymu dla dwojga! Wśród pozostałych kilkudziesięciu zdobywców podzielono m.in.:biżuterię ślubną, wyroby cukiernicze, suknie i garnitury ślubne, obuwie i dodatki ślubne, usługi fotograficzne i filmowe na ślub, stylizacje, usługi hotelarskie, poligrafię ślubną, kursy tańca, strony internetowe, usługi dietetyczne, dentystyczne i kosmetyczne, przejazd autem ślubnym, prezenty, słodycze – wszystkich nagród wprost nie sposób wymienić. Zasady konkursu były bardzo proste –

wystarczy oglądać program sceniczny i dodzwonić się jako pierwsza osoba pod numer telefonu podany przez prowadzącego konkurs.

Rozpalona scena
Program sceniczny w sposób profesjonalny i czarujący poprowadził Tomasz Kammel. Towarzyszyła mu Jessica Mercedes, z którą rozmawiał m.in. o najnowszych trendach w modzie, poszukiwaniu własnego stylu, nowinkach ślubnych. Zapraszał widzów na czarujące, niepowtarzalne i wspaniale przygotowane pokazy mody ślubnej – damskiej i męskiej, piękne i wzruszające prezentacje muzyczne, dyskretne pokazy bielizny, pełne pasji pokazy tańca, karkołomny pokaz barmański, smakowitą degustację weselnego tortu. Po raz kolejny miał miejsce emocjonujący finał Plebiscytu Głosu Wielkopolskiego „Narzeczona Para”, w którym wybrano ulubioną parę 2015r. Prowadzono również casting na Najpiękniejszą Pannę Młodą, wśród kobiet, które pojawiły się na Targach i miały wyznaczoną datę ślubu na 2016 lub 2017 rok .

Atrakcyjni wystawcy
Targi to nie tylko możliwość obejrzenia w jednym miejscu ogromnej ilości produktów i usług, które można dotknąć i porównać. Wielką atrakcją Imprezy jest jej rozmach i widowiskowość, o którą dba z jednej strony Organizator, a z drugiej sami wystawcy. Jak zawsze najjaśniej błyszczały punkty z biżuterią ślubną i obrączkami. Obok znanych marek ogólnopolskich prezentujących bogatą ofertę pojawiły się marki regionalne polecające wyjątkowe, niepowtarzalne wzory. Barwnymi słodkościami oraz kulinarnymi aranżacjami kusiły cukiernie i piekarnie. Pomysłowością i inwencją dekoracji wyróżniały się firmy dekoratorskie, florystyczne oraz kwiaciarnie. Nieco mniej widowiskowe, ale również obecne były firmy zajmujące się kompleksową obsługą ślubów. Z roku na rok powiększa się liczba wystawców oferujących atrakcje weselne, a wśród nich m.in. fajerwerki, pokazy pirotechniczne, iluzjoniści, fotobudki czy pokazy barmańskie. Najbardziej widoczne i widowiskowe są zawsze suknie ślubne. Przyciąga wzrok nie tylko bogata garderoba, ale też profesjonalnie zorganizowane mini-pokazy. Do każdej sukni można było dobrać odpowiednie obuwie, okrycia głowy i dodatki. Duże powierzchnie zajęła również odzież męska i niezbędne panom dodatki. Pod względem słyszalności na pewno wyróżnili się Dj-e i zespoły muzyczne, którzy wraz z firmami polecającymi oprawę muzyczną starali się pokazać z jak najlepszej strony. Targi skupiają ogromną ilość firm zajmujących się obsługą foto-video i multimediami. Bogata, i różnorodna oferta przyciągała do stoisk rzesze zainteresowanych. Podobnie było z lokalami organizującymi wesela, które reprezentowały wszystkie kategorie począwszy od restauracji poprzez hotele, dwory, pałace, sale bankietowe, zajazdy, a na halach i namiotach weselnych kończąc. Bardzo bogatą ofertę przedstawiły firmy poligraficzne, w których największą część prezentacji zajmowały jak zwykle zaproszenia. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Chętni umawiali się na różnego typu zabiegi u wystawców związanych z urodą, kosmetyką, stomatologią, wizażem, stylizacją oraz spa i wiele osób z takiej możliwości skorzystało. Szkoły tańca przyciągały tłumy zainteresowanych nauką tańca i pokazami tanecznymi. Pojawiło się jeszcze kilka firm kierujących swą ofertę do przyszłych Nowożeńców z zakresu finansów. Zwiedzanie wszystkich stoisk połączone z rozmowami zajmowało większości par kilka godzin, które na pewno zaprocentują podczas organizacji zaślubin. Zmęczeni i usatysfakcjonowani zwiedzający odpoczywali w kawiarenkach, a na stoiskach spożywczych chętni mogli spróbować smakołyków i napitków podczas wielu różnorodnych degustacji.

Ach, te samochody!
Już na zewnątrz MTP i w holu czekały na Narzeczonych eleganckie, pięknie przystrojone auta ślubne i limuzyny, do których można było wsiąść, aby poczuć się, jak w dniu ślubu. A wewnątrz hali nr 3 wystawcy z dumą prezentowali amerykańskie klasyki, zabytkowe mercedesy, smarty, maybachy, cadilaki, fiaty…Na zwiedzających czekała nieprawdopodobnie bogata oferta składająca się m.in. golfów, kabrioletów, citroenów, fordów, jaguarów, opli., a nawet smukłej łodzi motorowej do niepowtarzalnej sesji ślubnej Odświętnie ubrani prezentujący je panie i panowie cierpliwie odpowiadali na wszystkie pytania. Każdy mógł samodzielnie zdecydować, który pojazd najbardziej pasuje do stylu wesela oraz która dekoracja najbardziej trafia w jego gusta.

Gratisy, rabaty i degustacje
Kto nie wygrał w konkursie scenicznym, miał jeszcze inne szanse. Wielu Narzeczonych korzystało z wyjątkowych okazji do zakupu wynikających z udzielanych rabatów, dodawanych gratisów czy konkursów organizowanych na poszczególnych stoiskach. Na stoisku Organizatora Targów, którym jest „Magazyn Ślubny” Największy Wielkopolski Informator dla Narzeczonych, każdy mógł otrzymać gratisowe egzemplarze tego dwumiesięcznika oraz pakiet materiałów informacyjnych o Imprezie.

Wspaniali patroni
Największe Targi Ślubne w Polsce cieszą się ogromnym zainteresowaniem mediów. Wiele z nich obejmuje Imprezę patronatem medialnym. W tym roku są to m.in. Głos Wielkopolski, telewizja WTK, Nasz Głos Poznański, Poznan naszemiasto.pl, Radio RMF MAXXX, Słowo Poznania, epoznan.pl, gdziewesele.pl, pobieramysie.pl, lovemydress.pl, abcslubu.pl, planowaniewesela.pl., planowaniewesela.pl, slubne-auto.pl, Ślubne SOS, wspanialewesele.pl., slub-wesele.pl, wesele123.pl, slubiwesele.pl, wychodzezamaz.pl, eventime.info, obiektyweselne.pl, saleweselne.com, saladlaciebie.pl.
Dodatkowo w głównych Faktach TVN o godz. 19.00 zaraz po zakończeniu Targów przedstawiono bardzo obszerną, trwającą ponad 2,5 minuty i ciekawą relację z tegorocznej Gali!

Organizator: Magazyn Ślubny, Biuro: Poznań, ul. Sadowa 21, tel. 61 852 51 99, 668 548 768.
Organizator, Wystawcy oraz Tomasz Kammel serdecznie dziękują wszystkim Narzeczonych, ich rodzinom i znajomym, którzy przyszli na Największe Targi Ślubne w Polsce. Już dziś wiemy, że spotkamy się znowu w 2017 roku!

Zostań Wystawcą!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Zadzwoń: tel. 61 85 25 199, 668 548 768
Napisz do nas: targi@magazynslubny.pl
www.targi-slubne.pl